Strona: Katedra Konserwacji Zabytków

18 Lut

Wyrazy współczucia

18-02-2021 r.
Pracownicy Katedry Konserwacji Zabytków pragną złożyć Pani Ewie Jaracz głębokie wyrazy współczucia z powodu śmierci mamy.
16 Gru

Studentki architektury opracowały dokumentację...

16-12-2020 r.
Do miejscowości Antoniny na Ukrainie została przekazana dokumentacja architektoniczno-konserwatorska XIX-wiecznej willi Potockich opracowana przez studentki kierunku architektura.

Kształcenie zdalne
19 Mar

Kształcenie zdalne

19-03-2020 r.
Ze względu na zaistniałą sytuację nastąpiła konieczność podjęcia zdalnego kształcenia, materiały na kolejne zajęcia będą przekazywane sukcesywnie do wszystkich studentów poprzez system USOS.
06 Maj

Koncepcje obudowy Dzwonu Niepodległości

06-05-2019 r.
Stażyści Katedry Konserwacji Zabytków zaprezentowali w Ratuszu koncepcje obudowy Dzwonu Niepodległości

10 Lut

WYSTAWA PRAC - TEORIA I PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE – USŁUGI II

10-02-2019 r.
Wystawa prac wykonanych na zajęciach projektowych z przedmiotu Teoria i Projektowanie Architektoniczne - Usługi II realizowanego w Katedrze Konserwacji Zabytków
29 Sty

Staż studencki

29-01-2019 r.
Katedra Konserwacji Zabytków ogłasza konkurs w ramach, którego studenci ostatniego roku studiów II stopnia mogą odbyć trwający w terminie 25.02. – 15.07.2019r.

10 Paź

Monografia - Dziedzictwo Zarzecza w powiecie przeworskim

10-10-2018 r.
Monografia Dziedzictwo Zarzecza w powiecie przeworskim autorstwa Profesora Marka Gosztyły.
24 Wrz

Zaproszenie na wystawę prof. Petera Pasztora