Strona: Wykład na Uniwersytecie Technicznym w Koszycach / Katedra Konserwacji Zabytków

Wykład na Uniwersytecie Technicznym w Koszycach

2017-10-23

W środę 25 października na Uniwersytecie Technicznym w Koszycach asystent w Katedrze Konserwacji Zabytków - mgr inż. arch. Agata Mikrut przedstawi wykład pt. „Trendy zabudowy uzupełniającej w Polsce”. Na przykładach najlepszych budynków powstałych w ostatnich latach m. in. w Krakowie, Szczecinie czy Wrocławiu zostanie zaprezentowane polskie podejście do projektowania obiektów wielofunkcyjnych w zabytkowej, historycznej części miasta.