Strona: Staż studencki / Katedra Konserwacji Zabytków

Staż studencki

2019-01-29

Katedra Konserwacji Zabytków ogłasza konkurs w ramach, którego studenci ostatniego roku studiów II stopnia mogą odbyć trwający w terminie 25.02. – 15.07.2019r staż studencki przygotowujący do podjęcia obowiązków nauczyciela akademickiego samodzielnego prowadzenia badań.

Warunkiem koniecznym do spełnienia jest ukończenie studiów I stopnia z wynikiem co najmniej 4,0 oraz znajomość programów graficznych.

Podania wraz z zaświadczeniem z Dziekanatu (bud. P) proszę składać w budynku V, w pokoju VD-120, u Pani mgr Ewy Jaracz do dnia 4 lutego 2019 roku.