Strona: Projektowanie Architektoniczne Usługi II – prezentacja projektów semestralnych / Katedra Konserwacji Zabytków

Projektowanie Architektoniczne Usługi II – prezentacja projektów semestralnych

2023-02-08

Studenci III roku architektury zaprezentowali swoje prace semestralne, wykonane w ramach zajęć projektowych z przedmiotu Projektowanie Architektoniczne – Usługi 2. Prace były realizowane pod opieką naukową pracowników Katedry Konserwacji Zabytków – dr inż. arch. Joanny Bartkiewicz i dr inż. arch. Agaty Mikrut-Kusy.

Studenci zmierzyli się z trudnym zadaniem, jakim było zaprojektowanie budynku wielofunkcyjnego między ul. Wodną, a Placem Rybim w Przemyślu. Koncepcje nowych, współczesnych obiektów w kontekście istniejącej, zabytkowej zabudowy zostały zaprezentowane w formie plansz projektowych oraz modeli przestrzennych.

Wybrane prace i modele można oglądać w holu na pierwszym piętrze Regionalnego Centrum Dydaktyczno - Konferencyjnego i Biblioteczno - Administracyjnego Politechniki Rzeszowskiej.